Urodzinowy Projekt (22 lata - 22 tygodnie pracy nad sobą)

Dziś 27.05.2014 roku kończę 22 lata. 

Dla jednych mało, dla drugich dużo, dla mnie w sam raz. Właśnie tyle lat ma historia mojego życia i nie chcę tego zmienić. Jestem jedną z tych osób, która uważa, że każdy mój wiek jest idealny. Uważałam tak mając 7 lat, 13, 17, 20 i teraz 22. Każdy z tych czasów ma swoje plusy i minusy i to my jesteśmy odpowiedzialni za to, czy odnajdziemy w nim więcej wad czy zalet. 
To MY jesteśmy odpowiedzialni za to jak będzie wyglądało nasze życie.

Z tej urodzinowej okazji wymyśliłam projekt, który miałby służyć zmianie mojego życia na lepsze. Abym nauczyła się nie tylko cieszyć z małych rzeczy, ale także żebym czuła się bardziej spełniona i zadowolona z tego co się w koło mnie dzieje. Chciałabym zrobić kolejny krok z stronę pokochania siebie i świata. Ale takiej siebie i takiego świata jaki jest realnie, a nie pokochanie jakiejś wizji. 

Do rzeczy - mam 22 urodziny, dziś jest 22 tydzień roku, dlatego też mój projekt również będzie trwał 22 tygodnie. Każdego tygodnia będę stawiała sobie jakieś zadanie. Nie będą to rzeczy bardzo trudne, wyszukane, ale mimo wszystko takie, które będą wymagały pracy nad sobą. Projekt zacznę od kolejnego poniedziałku, kiedy to napiszę tutaj na forum jakie jest moje postanowienie. W kolejny poniedziałek postawię sobie kolejne wyzwanie oraz podsumuję wcześniejszy tydzień. Mam nadzieję, że metodą małych kroków uda mi się w końcu osiągnąć swój cel i w jakiś tam sposób zrewolucjonizować swoje życie.
Jeśli będziecie chcieli możecie dołączyć do wyzwania razem ze mną! Będzie nam raźniej, będziemy się wspierać i motywować. Nie bójcie się samych zadań! Z siłą woli i odrobiną chęci każdy da radę, a efekty mogą być zdumiewające. To co, dołączycie do mnie? Taki prezent na urodziny? :)

A co do prezentów na chwilę obecną dostałam 2 (reszta musi poczekać na wieczór) i obydwa nawiązują do zdrowego trybu życia. A są to hantle (regulowane <3 <3 <3 po 10 kg każda, ale sprawdzałam i mogę dać na jedną większe obciążenie do np. martwego ciągu) + nowa książka Ewy Chodakowskiej z przepisami (na pewno będę próbować, a niedługo wakacje więc więcej czasu).
Napiszę o nich następnym razem, bo niestety teraz muszę powrócić do nauki (codziennie coś zaliczam :(). Po południu, po powrocie z uczelni będę świętować. 
Miłego dnia! :) Komentarze

 1. Wow! To wszystkiego najlepszego! Piękny wiek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo zdrowia, wiele ciekawych projektów, realizacji marzeń no i pokochania siebie jeszcze bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego i wytrwałości w realizacji projektu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. P.S. Nominowałam Cię do Liebster Award, po szczegóły zapraszam do siebie :)
   http://rozowo-szara.blogspot.com/2014/05/liebster-award.html

   Usuń
 4. Najlepszego ! Kiedy miałam 22 lata nie miałam problemu z wiekiem, ale czym dalej to mi bardzo żal przemijającego czasu i ciężko mi się pogodzić czasem z moim wiekiem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią :)
Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi niezwykle miło, że poświęciłeś mi czas.

Popularne posty