Podsumowanie sierpnia + tabelka na wrzesień

Sierpień był dla mnie bardzo trudnym miesiącem, choć kompletnie się tak nie zapowiadał. Postawiłam sobie wyzwanie, że 80% tabelki zamalowane będzie na zielono, tak jednak się nie stało.

Poległam i przyznaję się do tego. Głównym moim problemem jest wciąż picie wody i regularność treningów. Mogę ćwiczyć 5 dni z rzędu, jednak jeśli zrobię sobie przerwę trudno mi powrócić.

Do tego w sierpniu ciągle było "coś". Masa spraw do załatwienia, ciągłe wyjścia i wyjazdy. Tylko jeden weekend (i to nie cały) udało mi się spędzić w domu. Niby nie robiłam nic, a jednak ciągle miałam coś na głowie,w tym szukanie pracy, które nie należy do najprzyjemniejszych. Dodatkowo sierpień to miesiąc niezbyt dobrych wiadomości, dlatego też nie miałam specjalnie głowy do zajęcia się na porządnie swoim życiem. 

W chwili obecnej marzę głównie o spokoju i stabilizacji. Mam nadzieję, że to marzenie się spełni i wrzesień minie mi w powolnej, spokojnej i  radośniejszej atmosferze.

Chciałabym w tym miesiacu spełnić swoje wyzwanie z zeszłego miesiąca. Muszę się zaprzeć bardzo mocno i sprawić, aby tym razem się udało. Bardzo zależy mi na tym, aby 80% tabelki pod koniec miesiąca było pomalowane na zielono.
Bardzo chciałabym odnaleźć się w pracy.
Bardzo chciałabym uporać się ze swoją szafą.
Bardzo chciałabym mieć czas na kolorowanie, malowanie, grę na pianinie.
Bardzo chciałabym aby wiele spraw się ułożyło.

Nie poddaję się, działam i mam nadzieję, że wrzesień będzie łaskawszy.
Zaczęłam go zrobieniem przeglądu auta, 2,5h wizytą w hospicjum, która zawsze jest dobrym pomysłem, praniem i ugotowaniem przepysznej zupy krem z cukini. 

A dla siebie i dla Was comiesięczna motywacja - tabelka.

Dla przypomnienia zasady:

Pomaluj kratkę na zielono gdy:
 • wypijesz odpowiednią ilość wody
 • zjesz 4 zdrowe i pożywne posiłki
 • wykonasz trening
 • znajdziesz czas dla siebie
 • nie zjesz fast-fooda
 • nie zjesz niczego słokiego
 • nie wypijesz alkoholu
W przeciwnym razie zamaluj kratkę na czerwono.


p.s. czy Wam też tak szybko leci czas? Dopiero co zaczęły się wakacje, a mój malutki Maciuś (który w moim przekonaniu dopiero co się urodził) poszedł dziś do pierwszej klasy! :)
Z tej okazji Maciusiowi i wszystkim uczniom życzę aby te 10 miesięcy minęło szybko, przyjemnie i z uśmiechem na twarzy. Życzę Wam wytrwałości, ciekawej wiedzy, satysfakcji i inspirujących nauczycieli. Pięknego roku szkolnego 2016/17 Kochani Uczniowie :)Komentarze

 1. Ciekawa tabelka, zwłaszcza z tym czasem dla siebie. Ostatnio mam z tym problem, podobnie jak z regularnością treningów. Na swojego bloga wrzuciłam tabelkę z endomondo i tak sobie patrzę, myśląc "nie jest źle", prawie codziennie coś, ale gdy spojrzałam na treningi siłowe, to był to dramat :( Dawno tak dużo nie chodziłam kosztem siłowych. Chciałam w końcu postawić na regularność to się rozchorowałam :D Wszechświat chyba chce mi coś powiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysl, u nas niestety wakacje rowniez nie przebiegly tak jak bysmy tego chcieli. teraz bedzie tylko lepiej :) powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki, aby wrzesień był łaskawszy i przyjemniejszy :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią :)
Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi niezwykle miło, że poświęciłeś mi czas.

Popularne posty