Sierpniowe plany, tabelka i wyzwania

Tak jak zapowiadałam - lipiec był miesiącem pełnym wyzwań, przygód i zmian.
Po pierwsze - jestem psychologiem! Hurra! :)) Jest to dla mnie bardzo ważne wydarzenie. 5 lat temu podjęłam bardzo dobrą decyzję dotyczącą studiów, teraz muszę tylko znaleźć pracę (co nie jest takie proste, ale szukam). 
Po drugie - wyjazd. Pojechaliśmy z Pawłem do Grecji i było cudownie. W kolejnym wpisie podzielę się trochę przepięknymi zdjęciami.
Po trzecie - spędziłam trochę czasu z rodziną, przeczytałam odkładane książki, zrelaksowałam się.
Po czwarte - weselne przygotowania ruszyły pełną parą. Mamy już swoich faworytów co do sali, musimy jeszcze kilka zobaczyć i w sierpniu podejmiemy ostateczną decyzję... No właśnie - mamy sierpień! :) 

Wiąże się z tym dla mnie parę nowych wyzwań. Lipiec był czasem błogiego lenistwa. Co prawda jako tako trzymałam się zdrowego żywienia, ale wpadło to i owo. Było też mało treningów, za to dużo spacerów. Teraz chciałabym powrócić na bardzo dobre tory i sierpień jest dobrą ku temu okazją. 

Po pierwsze  - jak zwykle przygotowałam tabelkę na najbliższy miesiąc. Wyjątkowo wiąże się jednak z nią moje pierwsze wyzwanie. Ogłaszam sierpień miesiącą zieleni. Moim założeniem jest, iż pod koniec miesiąca tabelka w minimum 80% będzie zielona. Oznacza to, że tylko 62 kratki mogą być pomalowane na czerwono. Na pierwszy rzut oka wydaje się to łatwe. Pomyślcie jednak jak często w miesiącu ćwiczycie, wpadnie jakiś słodycz, posiłek będzie średnio zdrowy, napijecie się alkoholu i nagle może okazać się, że nie jest to takie proste. Wyzwanie jest proste, ale całościowe. Obejmuje żywienie, treningi, picie wody, chwilę dla siebie. 


Po drugie - przygotowałam kolejną edycję wyzwania "28 dni z deską" i dziś zaczynam. Do tego wyzwania także Was zachęcam, bo poświęcicie na nie max 9minut dziennie i to tylko w wersji zaawansowanej w ostatnim tygodniu ćwiczeń. Efekty za to mogą być naprawdę duże. Poniżej tabelki do ściągnięcia, a jeśli chcecie przeczytać dokładniej na czym polega wyzwanie odsyłam Was do posta sprzed rokuPo trzecie - w końcu w przygotowaniu jest więcej postów na bloga. Będzie post dotyczący wyjazdu do Grecji, będzie długo zapowiadana recenzja opaski Polar Loop 2 i parę przepisów. 

Po czwarte - zapraszam Was na facebooka, gdzie dzieje się trochę więcej; na instagrama po trochę zdjęć i na snapa (kochac_siebie), po jeszcze więcej zdjęć i filmików :)

Komentarze

 1. zapraszam do grupy wyzwaniowej na sierpień:
  https://www.facebook.com/groups/1114197518651253/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja od wczoraj zaczęłam biegać. To moje wyzwanie, zobaczymy czy dam radę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bieganie jest cudowne! Życzę powodzenia w realizacji postanowienia. :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią :)
Dziękuję za każdy komentarz. Jest mi niezwykle miło, że poświęciłeś mi czas.

Popularne posty